Alçı ve Alçıpan Ustaları

Asma Tavan Modelleri
Mart 11, 2017
İstanbul Boya Badana Ustaları
Nisan 20, 2017

Alçı ve Alçıpan Ustaları

alcivealcipan

Gömleği gösteren ütü, evi gösteren ise alçı ve alçıpandır. Alçı ve alçıpan işleri ne kadar dikkatli ve özenli yapılırsa evi büyüleyici bir güzelliğe kavuşturacak yapıyı oluşturabilir, hal böyleyken yapılan çalışmalar evinizde huzurlu yaşamanızı da doğrudan etkileyecektir.

Usta bulmak günümüzde epey zorlu ve meşakkatli bir süreçtir. Doğru ustalar ile çalışmak, ustalar ile iletişim kurmak bizi zorlayan, bizi doğru yöne veya yanlış yöne doğru sürükleyen etmenler arasında kendine yer edinecektir. Bu sebeple bu iletişimin kurulması anlamında sizi uğraştırıcı bir süreç bekliyor olabilir. Aynı şekilde alçıpan ustası, alçı ve alçıpan işlerinde de aynı durum söz konusu olabilir. Bu durumun giderilmesi adına yapılan çalışmaları daha iyi anlamak, daha çok çalışmak ve daha fazla üretim yapmak gerekiyor. Ustaları araştırmak da bu çalışmaların başında gelen etmenlerden biri. Doğru alçıpan ustası ile çalışmak ve doğru alçıpan ustası bulmak da yaşadığımız çağdaki en zor işlerden yalnızca birkaçı.

Alçı ve Alçıpan Sektörü

Sektör Türkiye’deki birçok sektör gibi büyümeye ve gelişmeye devam ediyor, insanların evlerini yeniledikçe, yeni evlere gereksinim duydukça da bu durum sürekli artarak devam edecek. Hal böyle iken alçı ve alçıpan sektörünün önlenemez yükselişi de kendini ortaya koyuyor. Bu bağlamda inşaat firmaları kayda değer usta bulmak ve kayda değer çalışmaları yönetmek için birbirleri ile dahi iletişime geçiyorlar.

Ustaların her biri birbirinden farklı profilde olurlar. Her usta ile anlaşmak zordur, her usta kendine has bir karaktere sahiptir. Karakterleri neticesinde oluşturdukları işlerde birbirinden farklılık gösterirler. Bu durum müşterinin isteğini de doğrudan etkileyen bir süreç konumuna gelebilmektedir.

Birine Baktım olarak biz de alçı ve alçıpan sektöründe özellikle kaliteli ustalar ile çalışıyoruz. Sizin için özel olarak seçtiğimiz, belirlediğimiz müşteri testlerine tabi tuttuğumuz ustalarımız ile sektörde fark yaratmaya çalışıyor, doğru çalışma modeli ile ustalarımızı yönetme gayreti içine giriyoruz.

Nüfusunun 15 Milyonun üzerine çıkmasıyla Türkiye’nin en kalabalık şehri olma özelliğini hala koruyan İstanbul, dünyada da en kalabalık şehirler arasında bulunmaktadır. Her gün onlarca farklı sektörün iş başı yaptığı günümüzde, en fazla iş kolu yine İstanbul’da yer almaktadır. Bu iş kollarından birisi olan ve senelerdir sizlere hizmet veren Alçıpan Ustası, daima sizlerin istediği ve talepleri doğrultusunda işler yapmış ve yapmaya da devam edecektir. Firmalarımız için en önemli odak noktasının siz müşterilerine sağlamış oldukları memnuniyettir. Sizler için her zaman uygun fiyat politikası gütmüş ve gütmeye de devam edecek olan firmalarımız, güler yüzlü çalışanları ile de işlerinizin hızlıca ve kolayca bitmesine şahit olacaksınız.

İstanbul Alçı Alçıpan Ustaları

Peki Alçıpan Nedir? Diye bir soru yöneltecek olursanız da özelliklerinin tamamını saymaya gücümüzün yetmeyeceğini en baştan belirterek saymaya başlayalım. Alçıpan ustası tarafından evinize monte edilen Alçıpan tavanların, En başta evinizin tavanında yer alan kötü görüntüyü gizlemek için kullanabileceğiniz belirtelim. Bu kötü görüntü arasında tesisat boruları, inşaat sonrası oluşan boşluklar, elektrik kablolarının gizlenmesi olabilir. Hafif olmasıyla binaya ağırlaştırıcı bir etki yapmaz, yani binaya hiçbir yükü yoktur. Her türlü iç mekana ve tavana kolaylıkla uygulanabilir. Yangına dayanıklıdır ve ısı, ses yalıtımı sağlar bu sayede sizleri fazla masraflardan kurtarır ve komşularınızla yapacağınız gereksiz sohbetlerinizin kolaylıkla önüne geçer.

Sizlere saymakla yararlarını bitiremediğimiz, Alçıpan tavan’ın bir diğer harikulade özelliği ise kolayca tamirinin yapılması ve sizleri ek masraflardan kurtarmasıdır. Ülkemizde kentsel dönüşümle birlikte inşa edilen yeni binalarda bu sistemin kullanılması önerilmektedir. Çünkü sistemimiz depreme dayanıklıdır ve binalarla birlikte hareket eder ve bütünlüğün bozulmasına engel olur. Hemen sizlerde alçıpan ustası tarafından yapılan bu işten kendi payınıza düşen hizmeti hemen alarak, evinize hep yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu sayede evinizin kazanmış olduğu yeni görünüm sizleri birçok sorun ve problemden kurtarmakla kalmayacak, yakınlarınıza bu sistemi tanıttığınız için sizlere teşekkür ettirecek. Sizlerde hemen bu denemelisiniz. Sizlere şimdiden iyi günler dilerim. Asma tavan modelleri sayfamızı da incelemeyi unutmayın.

Sektörde öncelikle etüt etmek ve planlamak son derece büyük öneme sahiptir. Doğru planlamaları yapan, çalışmaları oluşturan ustalar fark oluşturabilmekte, müşterilerinin isteklerine tam olarak yanıt verebilmektedirler. Bunun için müşterilerin de profesyonel biçimde çalışan ustalara işi vermeleri kendileri adına da büyük bir selamet ile sonuçlanacaktır. Siz de sektör ile ilgili sorularınızı bize rahatlıkla iletebilir, iyi veya kötü görüşlerinizi iletişim butonlarımızdan bize anlatabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir