İstanbul Boya Badana Ustaları
Nisan 20, 2017
asmatavanmalzemeleri
Asma Tavan Malzemeleri
Mayıs 12, 2017
alcipanustasi4

Daha önce hiç üstü açık bir ev gördünüz mü? Biz görmedik ama o hisse kapıldık insana huzur ve mutluluk vereceğine bizzat şahit olduk. Gergi tavanlar sanki sizleri üzeri açık bir evde yaşıyormuşçasına rahat ve huzurlu hissettirtecek özelliklere sahiptir. Bu gergi tavanlar birçok özelliğe sahiptir en çok tercih edilme sebebi ise insanlar evlerinin şık görünmesini istemesinden dolayıdır. Gergi tavan modelleri oldukça fazladır bazen sizi uzay gemisinin çatısına bakıyor bazen ise ormanda geziyormuş gibi hissettirebilir. Google üzerinden görseller kısmından gergi tavan araması yaptırdığınız zaman ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Yüzlerce hatta milyonlarca farklı modele sahip olan gergi tavanlara ulaşmak artık çok daha kolay.

En kaliteli hizmeti verecek olan şirketimizin elemanları sizlere gergi tavanın nasıl olacağından nasıl gözükeceğine kadar birçok tavsiye ve öneri vereceklerdir. Bu önerileri ciddiyete almak gerekmektedir. Aldığınız önerilere göre veya kendi isteğinize göre hareket edebilirsiniz. Bazen renk uyuşmazlığı gibi konularda ustalarımız sizleri uyarabilir yine de karar sizlerin olacaktır. Işıklı ışıksız renkli renksiz olmak üzere birçok çeşitleri var olan gergi tavanlara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bu gergi tavanların gelecek yıllarda her evde olacağını da sizlere söylemek isteriz. Sıkıcı ve yüksek sesli şehir ortamından kurtulmuş hissi verecek modellerimiz de vardır.

Gergi tavanın nasıl yapıldığından biraz bahsedecek olursak; bu iş oldukça basittir öncelikle tavanızın üzerine direkt olarak monte edilecek demir paneller sayesinde ışık sistemleri geçirilir daha sonrasında ise bu demirlere gergi tavan dediğimiz malzeme yerleştirilir yerleştirdiğimiz malzeme demirlerin köşesinden iyice gerilir. Gerildikten sonra son derece şık durur ve asla kötü demir malzemeleri göstermez. Elektrik hattı bu gergi tavana güvenli şekilde eklenir ve birleştirilir isteğinize göre anahtarlar ayarlanır bu anahtar ile içinde ki ışıkları açıp kapatabilirsiniz. Işık direk olarak temas etmediği için gözünüze vurmaz. Ağrı ve sızı yapmaz saatler boyunca bu tavanı seyredebilir hale gelirsiniz. Gece uyurken bile ışık açık kalsa size gece lambası niyetinde orada durabilir. Tüm model ve çeşitlere bakmak için iletişime geçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir