Nasıl Çalışıyoruz

Nasıl Çalıştığımıza Bakın?

how_it_works_11

Alçıpan Asma Tavan İşlerinizin Başlangıcı?

Alçıpan Asma Tavan işleriniz yapılmaya başlanmadan önce kesinlikle müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile ön görüşmeler yapılıp işleyişe ve iş raporlarını çıkarmak için onay alınması gerekir. Ustalarımız tarafından iş sahasına gidilip belli bir fiyat aralığında bir maliyet çıkarılır. Bu maliyet çıkarılan raporlamaya göre hesaplanır ve net bir fiyat çıkarılır. Fiyat eğer müşteri tarafından kabul edilirse işi ne zaman biteceği hakkında max süre verilir. Kesinlikle işlerin aksamaması için ilgili müşterimizin sürekli olarak destek alacağı ve varsa şikayet önerileri aktarabileceği destek birimimizle iletişime geçmesi gerekir. İşin işleyişinin sağlıklı olabilmesi için müşterimiz tarafından ustalarımıza iş alanıyla alakalı eksiksiz bilgi vermesi gerekmektedir.

Ön Görüşmelerden Sonra İş Süreci Nasıl İşler?

İşin süreci aslına bakarsanız Asma tavan yapılanın ortamın ve ilgili müşterimizin alakasına bağlıdır. Bu alaka ile ustalarımıza gerekli briefler verilir bunun doğrultusunda işler kolay ve kısa zamanda biter. Tecrübeli alçıpan ustalarımız ileriye dönük baktıkları için sağlam yapılar oluştururlar ve ileride çıkabilecek problemlerin üstesinden bu sayede gelirler. Alçıpan ustaları, alçıpan yapısının ve asma tavan için kullanılacak olan malzemelerin değerini bilerek, malzemeleri doğru taşıyıp doğru yerleştirir.

how_it_works_22
how_it_works_33

Asma Tavan İşlerinin İlerleyişi ?

Bu süreç tamamen müşteri ile alakalıdır. Dediğimiz üzere müşteri ne istediğini biliyorsa ve işin ilerleyişi hakkında bir endişesi yoksa eğer iş mükemmel bir şekilde ilerler ve estetik açıdan hoş duran güzel bir tasarım ortaya çıkar. Şunu belirtmek isterim ki asma tavan işinde sektörde tecrübesiz ve kabiliyetsiz bir çok usta bulunmakta ve işin ilerleyişini tamamen kendilerinde bırakmaktalar. Bu ustalar ile çalışmaktansa Birine Baktım firması ile çalışmanızı tavsiye ederiz. Maliyet, zaman ve işinizin düzgün yapılması açısından bu oldukça önemlidir. Tabii ki bütün yük ustanın sırtında değildir. Firmamız tarafından görevlendirilen ekiplerimiz ustalarımızı ve işin işleyişini teftiş amaçlı gezerler ve işleyişin daha hızlı olmasına katkıda sağlarlar. .

İşlemler Bitti Ödeme Yöntemleri?

Ödemeler bizim ustalarımıza yapılmaktadır. Fakat ilgili müşterilerin ödeme yaparken ustalarımızdan bir fatura istemeleri gerekmektedir. Ne kadar güvenilir ustalar ile çalışsak da bu daha fazla para vermenizin önüne geçecektir. Aynı zamanda işi yapan ustamızdan alınan fatura firmamızın ilgili birimine ulaştırılmalıdır. Bu ustaya olan güvenimizle alakalı değildir. Sadece devletine sadık vergisini yerli zamanında yatıran ve devletten vergi kaçırmak istemeyen bir şirket olduğumuzun göstergesidir. Bu yöntemle maliyet sıkıntınız aşılacak ve daha cazip fiyatlarla evinizi dekore edebileceksiniz.

4